logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Umowy - realizacja i rozliczenia

Komunikat dotyczący realizacji programu „Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów o przebiegu agresywnym”

05.01.2015

Komunikat dotyczący realizacji od 1 stycznia 2015r. programu lekowego zgodnie z załącznikiem B.45. Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów o przebiegu o przebiegu agresywnym (ICD-10: M 05.M 06)

 

Wydział Gospodarki Lekami Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ informuje, że od dnia 1 stycznia 2015r. obowiązuje nowa treść programu lekowego: Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów o przebiegu o przebiegu agresywnym (ICD-10: M 05.M 06).
W związku z powyższym, Świadczeniodawca realizujący ww. pogram lekowy zobowiązany jest do bezwzględnego przestrzegania obowiązującej treści programu w odniesieniu do wszystkich pacjentów objętych obecnie lub przyszłości leczeniem tocilizumabem i certolizumabem.

 

Wydział Gospodarki Lekami

 

 

Wszystkie aktualności