logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

4 lutego – Światowy Dzień Walki z Rakiem. Przyjdź do ZOW NFZ, zapytaj o pakiet onkologiczny.

30.01.2015

4 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Rakiem. Ustanowiono go w lutym 2000 roku na Światowym Szczycie Walki z Rakiem zorganizowanym pod egidą UNESCO w Paryżu. Od 2005 roku Dzień Walki z Rakiem obchodzony jest pod auspicjami Międzynarodowej Unii do Walki z Rakiem - organizacji pozarządowej, która mieści się w Genewie.

W środę, 4 lutego, zapraszamy w godz. 8-18, do siedziby ZOW NFZ w Szczecinie oraz delegatury w Koszalinie. Przy specjalnie utworzonym stanowisku na sali obsługi będziemy informować o szybkiej ścieżce diagnostyki i leczenia w ramach tzw. Pakietu Onkologicznego oraz o badaniach profilaktycznych finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Korzystający otrzymają publikacje Funduszu dotyczące praw pacjenta i zasad korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej.

Zapraszamy!

 


Zobacz więcej o nowotworach


Zapobieganie i profilaktyka

  •  Bezpłatne badania profilaktyczne w województwie zachodniopomorskim

Wczesne wykrywanie i leczenie

Baza wiedzy o nowotworach

 


Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

 

Wszystkie aktualności