logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Spotkanie z pacjentami w Darłowie z okazji Światowego Dnia Chorego

13.02.2018

Aktualizacja 16-02-2018

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Urząd Miasta w Darłowie z okazji Światowego Dnia Chorego zapraszają na spotkanie poświęcone zasadom korzystania z pomocy lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej, prawom pacjenta, badaniom profilaktycznym w kierunku chorób nowotworowych oraz profilaktyce choroby próchnicowej zębów u dzieci i kobiet w ciąży.

W spotkaniu, poza pracownikami  Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ, uczestniczyć  będą także przedstawiciele powiatowych Stacji Sanitarno – Epidemiologicznych: w Koszalinie i Sławnie, którzy przybliżą realizowane prze siebie programy profilaktyki zdrowotnej adresowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Zapraszamy w czwartek, 15 lutego 2018 roku, w godz. 10-14 do Urzędu Miasta w Darłowie.

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności