logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

W sobotę 05 października, Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza do swojego stanowiska w hotelu Vulcan.

05.10.2019

Aktualizacja 09.10.2019 r.

 

"Niepodległą mamy we krwi", to wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą sobotę,
05 października, w godz. 11-16 w hotelu Vulcan przy ul. Druckiego -Lubeckiego 6a.
Tego dnia, przy naszym stanowisku, będzie można:

  • otrzymać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego;
  • uzyskać informacje o Internetowym Koncie Pacjenta, e-recepcie, e-skierowaniu oraz przywilejach i ulgach Honorowych Dawców Krwi w placówkach służby zdrowia.

Akcję organizuje Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi LEGION Oddział przy 1. kompanii regulacji ruchu w Szczecinie przy wsparciu i pomocy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Wydarzenie będzie częścią ogólnopolskiej akcji o tej samej nazwie mającej na celu zbiórkę bezcennej krwi oraz upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości. Kampania "Niepodległą mamy we krwi"  została objęta honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej oraz Ministra Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz więcej:

 

Wszystkie aktualności