logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Podarunki dla Zwierzęcego Telefonu Zaufania od Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia

09.12.2019

Po raz kolejny pracownicy Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia zaangażowali się w akcję wspierania podopiecznych organizacji zajmujących się zwierzętami. Po "Paczce dla Zwierzaczka" w poprzednich latach, przyszła kolej na podopiecznych  Stowarzyszenia Społeczno-Ekologicznego „Zwierzęcy Telefon Zaufania”. 
W ciągu niecałego tygodnia udało się zebrać mnóstwo darów: karmy, zabawek, kocy,  a ponadto 491 zł do puszki i 330 z licytacji fantów,  w tym ręcznie robionej przez inicjatorkę zbiórki, p.  Beatę Walentynowicz, biżuterii.  W ocenie p. Beaty tegoroczna zbiórka była rekordowa.  W przyszłym roku postaramy się być jeszcze hojniejsi. Trudno zresztą o brak zaangażowania, skoro zbiórki dogląda osbiście dyrektor Oddziału, p. Dariusz Ruczyński, który na koniec wcielił się w rolę Św. Mikołaja:) A na serio, wiemy to wszyscy i przekonujemy innych: pomagajmy zwierzętom, one same sobie nie poradzą.

Stowarzyszenie Społeczno-Ekologiczne "Zwierzęcy Telefon Zaufania” to organizacja pozarządowa, działająca w Szczecinie i okolicach od 1997 r. Celem stowarzyszenia jest poprawa losu bezdomnych zwierząt, żyjących wokół nas. Ich pomoc polega na dokarmianiu, leczeniu i sterylizacji zwierząt: psów, kotów i innych zwierząt żyjących w mieście oraz poszukiwaniu im domów i opiekunów.

W podziękowaniu za dary, na fb Stowarzyszenia ukazały się podziękowania, które grzeją serca.  


My też dziękujemy:)

 

 

Wszystkie aktualności