logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Podarunki dla Zwierzęcego Telefonu Zaufania od Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia

09.12.2019

Po raz kolejny pracownicy Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia zaangażowali się w akcję wspierania podopiecznych organizacji zajmujących się zwierzętami. Po "Paczce dla Zwierzaczka" w poprzednich latach, przyszła kolej na podopiecznych  Stowarzyszenia Społeczno-Ekologicznego „Zwierzęcy Telefon Zaufania”. 
W ciągu niecałego tygodnia udało się zebrać mnóstwo darów: karmy, zabawek, kocy,  a ponadto 491 zł do puszki i 330 z licytacji fantów,  w tym ręcznie robionej przez inicjatorkę zbiórki, p.  Beatę Walentynowicz, biżuterii.  W ocenie p. Beaty tegoroczna zbiórka była rekordowa.  W przyszłym roku postaramy się być jeszcze hojniejsi. Trudno zresztą o brak zaangażowania, skoro zbiórki dogląda osbiście dyrektor Oddziału, p. Dariusz Ruczyński, który na koniec wcielił się w rolę Św. Mikołaja:) A na serio, wiemy to wszyscy i przekonujemy innych: pomagajmy zwierzętom, one same sobie nie poradzą.

Stowarzyszenie Społeczno-Ekologiczne "Zwierzęcy Telefon Zaufania” to organizacja pozarządowa, działająca w Szczecinie i okolicach od 1997 r. Celem stowarzyszenia jest poprawa losu bezdomnych zwierząt, żyjących wokół nas. Ich pomoc polega na dokarmianiu, leczeniu i sterylizacji zwierząt: psów, kotów i innych zwierząt żyjących w mieście oraz poszukiwaniu im domów i opiekunów.

W podziękowaniu za dary, na fb Stowarzyszenia ukazały się podziękowania, które grzeją serca.  


My też dziękujemy:)

 

 

Wszystkie aktualności