logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Zapraszamy po bezpłatny Informator Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ „Jak i gdzie się leczyć 2020”

20.05.2020

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza po bezpłatny Informator „Jak i gdzie się leczyć 2020”. Znajdują się w nim adresy i telefony do placówek medycznych we wszystkich rodzajach świadczeń.
Poradnik zawiera informacje o świadczeniach udzielanych bez skierowania i poza kolejnością, o dodatkowych uprawnieniach dla pacjentów, a także wielu  przydatnych systemach np. IKP – Internetowe Konto Pacjenta.

Wydawcą informatora jest Zachodniopomorski Oddział NFZ.
Poradniki są bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Wydawnictwa NFZ można pobrać:

  • w siedzibie ZOW NFZ w Szczecinie, ul. Arkońska 45, pokój 104, tel. 91 425 11 40; publikacje w większych ilościach są wydawane, po uzgodnieniu, wprost z garażu nr 6, od frontu budynku.

Zobacz więcej:
•    Wydawnictwa NFZ, otwórz link do informacji

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

 

Wszystkie aktualności