logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii zaprasza w sobotę 22 lutego na Dzień Otwarty

19.02.2020

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii, który prowadzi cykle wykładów związanych z tematyką zdrowia psychicznego i zaburzeń, takich jak lęki, fobie, depresja, anoreksja, bulimia, schizofrenia i uzależnienia, zaprasza w sobotę 22 lutego 2020r. w godz. 9-13 na  Dzień Otwarty.

W ramach tego wydarzenia o godz. 12.00 odbędzie się wykład dr Ryszarda Kamińskiego - psychologa klinicznego, psychoterapeuty, zat. Po co mi depresja? Natomiast w godz. 9.00- 13.00 można będzie uczestniczyć w konsultacjach psychologicznych.   

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii zaprasza do swojej siedziby przy ul. ul. Królowej Korony Polskiej 26/1a w Szczecinie. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc drogą mailową na adres e-mail : kontakt@zip.org.pl lub telefonicznie, tel. 91 422 60 60 (ilość miejsc ograniczona).

Źródło: ZIP

Wszystkie aktualności