logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Opieka stomatologiczna w czasie epidemii COVID-19

07.04.2020

W nagłych przypadkach, na przykład bólu zęba, pacjenci zakażeni lub podejrzewani o zakażenie koronawirusem otrzymają niezbędną pomoc stomatologiczną.

Świadczenia finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Specjalnie dla osób z COVID-19 opieka stomatologiczna w nagłych przypadkach, np. bólu zęba, jest wykonywana w dentobusie. Mobilny gabinet dentystyczny  stacjonuje przy Szpitalu Zakaźnym przy ul. Arkońskiej 4 w Szczecinie.

Dla pacjentów podejrzewanych o zakażenie koronawirusem stomatologiczną pomoc doraźną zapewnia ambulatorium stomatologiczne w Przychodni Portowej, ul. Energetyków 2 w Szczecinie, tel. 91 441 21 65.

Pozostali pacjenci mogą korzystać z opieki stomatologicznej w niezbądnym zakresie, wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

  • Wykaz gabinetów stomatologicznych, w których istnieje możliwość otrzymania świadczenia zdrowotnego - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, otwórz >>>

Pamiętaj! Zanim udasz się do gabinetu stomatologicznego, zadzwoń do dentysty i skonsultuj swoje dolegliwości.

Zapoznaj się z Zarządzeniem Prezesa NFZ nr 45/2020/DSOZ

WŚOZ ZOW NFZ
 

Wszystkie aktualności