logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Pacjencie, nie daj się oszukać!

12.05.2016

Pracownicy Zachodniopomorskiego Oddziału Funduszu zostali poinformowani, że do domu mieszkającego w Szczecinie pacjenta, który jest pod opieką pielęgniarki opieki długoterminowej, zawitali oszuści! Osoby te przedstawiły się jako kontrolerzy z NFZ.

Ostrzegamy! Pracownicy Funduszu nigdy nie odwiedzają pacjentów w domach! Przestrzegamy także rodziny pacjentów, aby zachowały szczególną ostrożność przy przyjmowaniu wizyt domowych lekarzy lub pielęgniarek i wpuszczały tylko te osoby, które były wcześniej umówione, i co do których jest pewność, że pracują w służbie zdrowia.  Przypadki podszywania się pod pracowników instytucji należy natychmiast zgłaszać do organów ścigania. Ostrożności w takich sytuacjach nigdy za wiele.

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności