logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Strefa kobiet

Na porodówkę z ojcem dziecka czy bez – audycja w Radiu Szczecin na Wieczór

29.12.2016

Porody rodzinne nie są jeszcze u nas codziennością, choć obecność na porodówce ojca dziecka nikogo już dziś nie zaskakuje. Jednak nie wszyscy mężczyźni, nawet jeśli mają taką możliwość i przyzwolenie, chcą w porodzie uczestniczyć. Nie wszystkie też kobiety podzielają pogląd, że wspólny poród jest doświadczeniem, które zbliża rodziców.

Rodzeniu razem czy osobno poświęcona został audycja  w Radiu Szczecin, w której udział wzięli m.in.: położna   Dorota Songin, dr n. med. Sebastian Kwiatkowski - z Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala Klinicznego nr 2 w Szczecinie oraz  Iwona Jankowska-Wojniak - lekarz specjalista seksuolog, ginekolog.

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Zobacz więcej:

Wszystkie aktualności