logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Klinika Okulistyki na Pomorzanach w Szczecinie zaprasza 18 marca na badania w kierunku jaskry

17.03.2017

W ramach Światowego Tygodnia Jaskry, który trwa od 12 do 18 marca, Polskie Towarzystwo Okulistyczne organizuje akcję „Polscy okuliści kontra jaskra”. W wydarzeniu między innymi bierze udział Klinika Okulistyki na Pomorzanach w Szczecinie, proponując badania wykrywające jaskrę.

W przesiewowych, bezpłatnych badaniach mogą wziąć udział osoby powyżej 40. roku, które nie były u okulisty przynajmniej rok, a także osoby niezdiagnozowane dotąd w kierunku jaskry.

Badania w Klinice Okulistyki odbędą się w sobotę, 18 marca, w godz. od 8 do 15, w budynku J, na poziomie -1. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 91 466 12 78.

Zobacz więcej:

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności