logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Czasowe zamknięcie oddziału ginekologiczno-położniczego w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie

02.11.2017

Oddział ginekologiczno-położniczy w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie przy ul. Nowogardzkiej 2 z powodu braku lekarzy wstrzymuje od dnia 1 listopada 2017 r. do dnia 30 listopada 2017 r. przyjmowanie pacjentów.

Wniosek Dyrekcji Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie o czasowe zaprzestanie działalności leczniczej w zakresie oddziału ginekologiczno - położniczego pozytywnie zaopiniował Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ. 

ZOW NFZ zwrócił się z prośbą do trzech szczecińskich szpitali (PSK1, PSK2, SPS ZOZ „Zdroje”) do SPSR w Nowogardzie oraz do Konsultanta Wojewódzkiego ds. ginekologii i położnictwa o zorganizowanie dodatkowych działań w celu zabezpieczenia pacjentów z Goleniowa.

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności