logo

Pilne Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Co musisz wiedzieć o koronawirusie. Podstawowe środki ochronne przeciwko koronawirusowi wywołującemu COVID-19 Środa z profilaktyką. Cukrzyca Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Czasowe zamknięcie oddziału ginekologiczno-położniczego w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie

02.11.2017

Oddział ginekologiczno-położniczy w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie przy ul. Nowogardzkiej 2 z powodu braku lekarzy wstrzymuje od dnia 1 listopada 2017 r. do dnia 30 listopada 2017 r. przyjmowanie pacjentów.

Wniosek Dyrekcji Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie o czasowe zaprzestanie działalności leczniczej w zakresie oddziału ginekologiczno - położniczego pozytywnie zaopiniował Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ. 

ZOW NFZ zwrócił się z prośbą do trzech szczecińskich szpitali (PSK1, PSK2, SPS ZOZ „Zdroje”) do SPSR w Nowogardzie oraz do Konsultanta Wojewódzkiego ds. ginekologii i położnictwa o zorganizowanie dodatkowych działań w celu zabezpieczenia pacjentów z Goleniowa.

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności