logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Lepsze warunki dla pacjentów Kliniki Psychiatrii PSK1 przy ul. Broniewskiego w Szczecinie

16.02.2018

W Klinice Psychiatrii Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie przy ul. Broniewskiego zakończył się drugi etap prac modernizacyjnych. Do użytku oddano całkowicie odnowione  sale szpitalne, izbę przyjęć wraz z zapleczem i wyposażeniem, zaplecze sanitarne oraz windy. Powstał też łącznik między dwoma budynkami szpitalnymi: obecnie zmodernizowanym i wyremontowanym wcześniej. Dla pacjentów z zaburzeniami psychicznymi, komfortowa, estetyczna przestrzeń, w której się leczą, ma ogromne znaczenie.

Druga część modernizacji szpitala psychiatrycznego kosztowała 6,3 mln złotych. Klinikę czeka jeszcze przebudowa i remont budynku głównego, w tym oddziału rehabilitacji dziennej. Prace mają się rozpocząć w marcu br. i potrwać do września 2018 roku.

Zobacz więcej:

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności