logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii w Szczecinie zaprasza na wykład poświęcony depresji

20.02.2019

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii prowadzi cykl wykładów związanych z tematyką zdrowia psychicznego i występujących zaburzeń (lęki, fobie, depresja, anoreksja, bulimia, schizofrenia, uzależnienia itp.). Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, w piątek, 22 lutego, o godzinie 18.00 w siedzibie Instytutu przy ul. Królowej Korony Polskiej 26/1a w Szczecinie odbędzie się wykład zat. „Czy o depresji można mówić z optymizmem. Wykład poprowadzi  dr n. med. Elżbieta Prajs - lek. psychiatra, psychoterapeuta. 
Wstęp na wykład jest wolny, ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc drogą e-mail: kontakt@zip.org.pl lub telefonicznie,  tel.  91 422 60 60.

Źródło: Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii

Wszystkie aktualności