logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Dzieci ze szkół szpitalnych potrzebują wsparcia. Możesz pomóc

12.02.2020

Dzieci pobierające naukę podczas pobytu w szpitalu potrzebują wsparcia w postaci atrakcyjnych pomocy dydaktycznych: np. piasku kinetycznego, pianki z brokatem czy tęczowego papieru. Te rzeczy są potrzebne, by umilić im czas spędzany w oddziale  szpitalnym, zachęcić do nauki i zabawy.  Karolina Gołdyn z Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie przekonuje, że chore dzieci potrzebują atrakcyjnych pomocy, kolorowych i ciekawych. Zapewne ma rację.

Zbiórka produktów potrwa do końca marca. Można je przynosić do dziekanatów szczecińskich uczelni: Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Administracji Publicznej oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej.

  • Radio Szczecin. Dzieci ze szkół szpitalnych potrzebują wsparcia. Możesz pomóc  otwórz >>>

Biuro prasowe ZOW NFZ
Źródło: Radio Szczecin

Wszystkie aktualności