logo

Pilne Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Co musisz wiedzieć o koronawirusie. Podstawowe środki ochronne przeciwko koronawirusowi wywołującemu COVID-19 Środa z profilaktyką. Cukrzyca Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Szczeciński Szpital Wojskowy planuje kompleksową modernizację

05.03.2015

W 2015 roku zostanie opracowana dokumentacja do planowanej inwestycji przebudowy szpitala i przychodni. W tym roku ma się rozpocząć termomodernizacja budynków; rozbudowany zostanie system informatyczny.
Szpital już wyremontował pomieszczenia oddziału rehabilitacyjnego, pracowni medycyny nuklearnej, poradni hematologicznej, okulistycznej oraz gabinety podstawowej opieki zdrowotnej.
Zmiany warunków na lepsze oczekiwane są przez pacjentów i ich rodziny, choć personel medyczny też się z nich ucieszy. Wszyscy mają nadzieję, że nowy Wojskowy już niebawem zaprosi na otwarcie zmodernizowanych oddziałów i poradni.

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Zobacz

05.03.2015, Gazeta Wyborcza Szczecin, Monika Adamowska, Są na plusie, planują inwestycje. Szpital ocaleje? Program naprawczy daje efekty
05.03.2015, Głos Szczeciński, Anna Folkman, Obskurnie w szpitalu. Nadzieja w remoncie, pobierz jpg

 

Wszystkie aktualności