logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

107 Szpital Wojskowy w Wałczu podnosi standard pobytu pacjenta

04.02.2016

Pacjenci 107 Szpitala Wojskowego w Wałczu powinni być zadowoleni z podniesienia standardu i komfortu miejsca leczenia.  W ciągu 2015 roku sporo się tu zmieniło. 

Wyremontowano i doposażono zarówno szpital, jak i przychodnię przyszpitalną. Gruntownemu remontowi została  poddana  Izba Przyjęć, ciągi komunikacyjne, sanitariaty oraz winda osobowa w budynku głównym szpitala. Wyremontowano  i wyposażono gabinet zabiegowy w oddziale ginekologiczno- położniczym.

W szpitalu przeprowadzono termomodernizację oraz remont piętra oddziału psychiatrii.

Remontu doczekała się także przychodnia, gdzie zmodernizowano poradnię ginekologiczno-położniczą oraz gabinet poradni urologicznej.

Zakupiono także dwa aparaty KTG dla oddziału ginekologiczno – położniczego z pododdziałem neonatologicznym, 2 monitory funkcji życiowych oraz zestaw do pneumatycznego ucisku kończyn PUP dla oddziału neurologicznego, ambulans reanimacyjny, aparat RTG, 3 aparaty USG, aparat do kriochirurgii, 2 monitory funkcji życiowych, aparat do suchego rozmrażania osocza oraz 3 wirówki laboratoryjne.

Całość inwestycji  kosztowała blisko 2 miliony złotych.

Zobacz więcej na stronie internetowej szpitala otwórz link do informacji

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

 

 

 

Pozdrawiam

Wszystkie aktualności