logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Bezpłatne szczepienia ochronne przeciwko grypie dla mieszkańców Szczecina powyżej 65. roku życia

01.09.2015

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej W. Fabian Spółka Jawna w Szczecinie realizuje program zdrowotny w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia, polegający na wykonaniu bezpłatnych szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Szczecina powyżej 65. roku życia zameldowanych w Szczecinie.

 

Termin realizacji zadania: od 01.09.2015r. do wyczerpania szczepionek

 

Przed wykonaniem szczepienia, każdy pacjent będzie miał wykonane badanie lekarskie kwalifikujące go do szczepienia. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do rejestracji wskazanej poniżej przychodni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

 

Wykaz przychodni

Biuro prasowe ZOW NFZ

 

 

 

Wszystkie aktualności