logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Zaproszenie na szkolenie z zakresu prowadzenia list oczekujących, 12 marca w Szczecinie.

06.03.2015

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie list oczekujących oraz przygotowujące raporty z tych list zapraszamy na szkolenie z zakresu prowadzenia kolejek medycznych w 2015 roku.
Spotkanie odbędzie się w czwartek, 12 marca, w godz. 12-15 w sali konferencyjnej (parter, pokój 006) w siedzibie Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Szczecinie przy ulicy Arkońskiej 45.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie udziału w szkoleniu na adres mailowy: daniel.wawrzycki@nfz-szczecin.pl lub telefonicznie pod numer 91 425 11 40.

Pytania dotyczące merytorycznej zawartości szkolenia lub należy kierować telefonicznie pod numer 91 425 11 84 lub mailowo na adres katarzyna.bury-zielinska@nfz-szczecin.pl

 

Uwaga!
Szkolenie dotyczy tego samego zakresu, co poprzednio, dlatego zapraszamy na nie osoby, które jeszcze ze szkoleń o kolejce medycznej nie korzystały.

 

Wydział Spraw Świadczeniobiorców


Komunikat o zamknięciu listy na szkolenie

Wszystkie aktualności