logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Weryfikacja danych teleadresowych miejsc udzielania świadczeń

11.03.2015

P.T. ŚwiadczeniodawcyW związku z przygotowywaniem do druku informatora Gdzie się leczyć, przypominamy o konieczności zweryfikowania danych teleadresowych miejsc udzielania świadczeń zawartych w bazie danych, czyli w SZOI. Dane te zostaną pobrane z systemu w dniu 16 marca, dlatego wszelkie zmiany należy nanieść przed tym dniem. Zmiany teleadresowe dokonane w dniu 16 i 17 marca, muszą być zgłoszone do biura prasowego drogą mailową, na adres anna.makuchowska@nfz-szczecin.pl najpóźniej do godz. 14. w dniu 17 marca.

 

Jednocześnie informujemy, że od maja 2015 roku wszystkie dane teleadresowe na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ, w zakładce Gdzie się leczyć, będą generowane wyłącznie z systemu.
Informator będzie aktualizowany raz w miesiącu. Prosimy o bieżące porządkowanie baz teleadresowych.

Dziękujemy.

 

Biuro prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności