logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Ogólnopolska konferencja pn. Telemedycyna i e-zdrowie. Kierunki rozwoju systemu ochrony zdrowia, Warszawa, 28 maja 2015.

07.05.2015

Akademia NFZ zaprasza na ogólnopolską konferencję organizowaną w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Telemedycyna i e-zdrowie. Kierunki rozwoju systemu ochrony zdrowia. Konferencja odbędzie się 28 maja 2015 r. w Warszawie.


Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: (22) 572 6039, (22) 572 6462 lub wysyłając maila na adres: akademianfz@nfz.gov.pl.


Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez stronę: http://akademia.nfz.gov.pl/konferencje/.


Pełna informacja o konferencji - do pobrania

Akademia NFZ

 

Wszystkie aktualności