logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Komunikat dot. przekazywania danych z zakresu list oczekujących dla świadczeń wykazywanych w Centralnej Bazie Endoportezoplastyk

09.04.2018

W związku z wprowadzaniem nowego modelu Centralnej Bazy Endoprotezoplastyki ZOW NFZ informuje, że dla świadczeń wykazywanych w bazie CBE i realizowanych od 1 stycznia 2018 r., do  komunikatu dotyczącego świadczeń szpitalnych (SWIAD) należy dołączyć dane z zakresu list oczekujących.

Dane te będą podlegały walidacji polegającej m.in. na sprawdzeniu,  czy w przypadku wykonania endoprotezoplastyki pierwotnej stawu biodrowego przekazane zostały dane dotyczące wpisu na listę oczekujących.

Po uruchomieniu nowego modelu bazy CBE, wszystkie ankiety nieposiadające wyżej wymienionej informacji zostaną zweryfikowane negatywnie.

 

Wydział Spraw Świadczeniobiorców

Wszystkie aktualności