logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Raport realizacji eZWM-dla świadczeniodawców realizujących zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne

05.02.2020

W celu ułatwienia przygotowania rozliczenia realizacji zleceń zaopatrzenia rejestrowanych w centralnym systemie ap-ZZ (Zlecenia zaopatrzenia) dla realizatorów umów ZPO udostępniony zostanie  w Portalu SZOI/Portalu Świadczeniodawcy  raport realizacji eZWM.

  • W Portalu SZOI funkcjonalność dostępna będzie po wybraniu menu: Umowy – Lista Umów.

Na Liście umów (załączniki rzeczowo-finansowe) po wybraniu umowy w rodzaju ZPO, w ramach której wykonywana była rejestracja realizacji zleceń eZWM.

  • W Portalu Świadczeniodawcy funkcjonalność dostępna będzie w części Zaopatrzenie Ortopedyczne w grupie tematycznych funkcji umożliwiających przeprowadzenie rozliczenia w zakresie zaopatrzenia w środki ortopedyczne, pomocnicze i techniczne.

Planowany termin udostępnienia funkcjonalności to luty 2020 r.

Źródło: Centrala NFZ

Wszystkie aktualności