logo

Pilne Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Co musisz wiedzieć o koronawirusie. Podstawowe środki ochronne przeciwko koronawirusowi wywołującemu COVID-19 Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Zmiana organizacji udzielania świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla lewobrzeżnej części Szczecina.

10.04.2020

Zachodniopomorski OW NFZ uprzejmie informuje, że od dnia 11.04.2020 r. do odwołania, zmianie ulegają miejsca udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców obsługiwanych dotychczas przez  SP Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Broniewskiego 2.

 W celu zabezpieczenia dostępności oraz maksymalnego skrócenia oczekiwania na udzielenie świadczenia w tym zakresie informujemy o nowej lokalizacji i numerach telefonów nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców osiedli obsługiwanych dotychczas na ul. Broniewskiego:

- osiedla: Zawadzkiego –Klonowica, Gumieńce, Krzekowo-Bezrzecze będą obsługiwane przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego 33, tel. 91-434-91-00;

- osiedla: Arkońskie-Niemierzyn, Głębokie-Pilchowo, Osów, Pogodno będą obsługiwane przez NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej, ul. Kadłubka 10-11, tel. 91-422-84-45.

Wszystkie aktualności