logo

Pilne Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Telefoniczna Informacja Pacjenta 800-190-590 - tu uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Pilny komunikat dotyczący weryfikacji danych teleadresowych świadczeniodawców

20.01.2016

P.T. Świadczeniodawcy

Zachodniopomorski Oddział NFZ planuje wydać drukiem informator dla pacjentów pt. Gdzie się leczyć 2016.  Publikacja opiera się na danych teleadresowych miejsc udzielania świadczeń zawartych w systemie informatycznym  NFZ (SZOI) oraz na stronie internetowej Oddziału. Prosimy o potraktowanie sprawy aktualizacji tych danych jako pilnej  i ważnej. Druk informatora planowany jest na początek lutego 2016 roku.

Pytania oraz informacje o ewentualnych zmianach  należy kierować do biura prasowego, na adres: anna.makuchowska@nfz-szczecin.pl, tel. 91 425 11 40.

Aktualizację danych w systemie SZOI oraz na stronie internetowej ZOW NFZ należy przeprowadzić do dnia 20 stycznia br. (środa).

Dane teleadresowe miejsc udzielania świadczeń są podstawą zaplanowanego  informatora;  ponadto są one publikowane w  Zintegrowanym Informatorze Pacjenta, będącym poradnikiem dla użytkowników Internetu. Z informacji zawartych w ZIP oraz na stronie internetowej Oddziału  korzystają również osoby obsługujące Infolinię ZOW NFZ.

Biuro prasowe  ZOW NFZ

Wszystkie aktualności