logo

Pilne Czerwona strefa. Ograniczenie dostępności Sal Obsługi Klientów ZOW NFZ w Szczecinie, Koszalinie i Pyrzycach Od 10 października cały kraj w żółtej strefie z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej Szczecin - żółtą strefą od soboty 3 października. Zobacz, o czym trzeba wiedzieć..... Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Ubezpieczenie w NFZ

eWUŚ przez trzy dni na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie

19.10.2015

W drugim tygodniu sprawdzania statusów studentów w systemie Elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorcy mobilne stanowisko ZOW NFZ odwiedzi Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Studenci ZUT-u będą mogli sprawdzić swój status przez trzy dni (w każdy na innym wydziale):
20.10.2015 (wtorek) - Wydział Informatyki ul Żołnierska 49, godz.10-14
21.10.2015 (środa) - Wydział Budownictwa i Architektury al. Piastów 50, godz.10-14
22.10.2015 (czwartek) - Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ul. Słowackiego 17, godz.10-14

 

Weryfikacja uprawnień polega na sprawdzeniu, jaki kolor w eWUŚ ma dany numer PESEL: zielony kolor potwierdza prawo pacjenta do świadczeń; kolor czerwony sygnalizuje, że w eWUŚ brakuje takiego potwierdzenia. Pracownicy NFZ na miejscu będą doradzali, co należy zrobić, aby przywrócić kolor zielony. Do weryfikacji potrzebny jest dowód tożsamości ze zdjęciem.

Zapraszamy zainteresowanych, oferując profesjonalną informację i poradę.

Zobacz więcej:
Harmonogram mobilnych stanowisk eWUŚ na szczecińskich uczelniach
Plakat akcji - ZUT

Biuro prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności