logo

Pilne Dbaj o bezpieczeństwo własne i otoczenia: #maskujSię, trzymaj dystans, myj ręce Jedziesz do uzdrowiska? Zadzwoń w dwa miejsca! A potem zrób test - nie wcześniej, niż 6 dni przed rozpoczęciem turnusu! Opieka zdrowotna w okresie epidemii. Teleporady lekarza rodzinnego i lekarza specjalisty, gdzie leczyć bolący ząb Stan epidemii - dodatkowe ograniczenia w kontaktach z OW w Szczecinie i Koszalinie Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Zapobieganie HIV-AIDS

Wirus HIV szaleje po Polsce. Zobacz, gdzie można zrobić bezpłatne testy w kierunku HIV/AIDS

21.10.2016

Jeszcze do 25 października 2016 roku można skorzystać z oferty Poradni Nabytych Niedoborów Immunologicznych Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Broniewskiego 12 w Szczecinie. Bezpłatne badania w kierunku HIV są tutaj wykonywane od 15 września - 25 października, w każdy wtorek i czwartek, w godz. 15-18.

Poradnia informuje, że na badanie nie trzeba się wcześniej umawiać, rejestrować, ani dzwonić; nie trzeba mieć dokumentu tożsamości, ponieważ testy są anonimowe. Wynik badania jest do odbioru po dwóch dniach. W przypadku pozytywnego wyniku testu, pacjent otrzymuje informacje dotyczące leczenia i dalszego postepowania.

Gdzie jeszcze można wykonać bezpłatnie anonimowe badanie w kierunku HIV/AIDS?

Zobacz więcej

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

 

Wszystkie aktualności