Drukuj

Akcje profilaktyczne

Cukrzyca, otyłość - letnie pokusy. Zmierz cukier w NFZ!

01.08.2022

Jutro w godz. 10:00 - 15:00 w Zachodniopomorskim Oddziale NFZ można będzie zmierzyć poziom cukru we krwi. Naszym partnerem w akcji jest Koło Młodych Diabetyków przy Zachodniopomorskim Oddziale Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Ponadto: zachęcimy do zdrowego trybu życia i wykonywania badań kontrolnych. Na sali obsługi klienta, w kiosku profilaktycznym, można będzie samodzielnie wykonać pomiary (ciśnienie krwi, waga, wzrost, BMI), porozmawiać z konsultantem na temat aktualnych programach profilaktycznych. Zachęcimy do korzystania z aplikacji MojeIKP, MojeFizjo+, przekażemy informacje na temat szczepień; dodatkowo dzieci będą miały zapewniony kącik małego klienta, a każdy, kto skorzysta jutro z pomiarów, otrzyma drobny prezent.

Doradca NFZ wyjaśni, w jaki sposób wypełnić ankietę i skorzystać z programu „Profilaktyka 40 PLUS” oraz wskaże realizatorów programu.

Powiemy też o 10 zasadach bezpiecznych wakacji, Jak radzić sobie ze stresem, o Kuchennych Inspiracjach z NFZ, a także o cyklu treningowym 8 Tygodni do zdrowia)

Serdecznie zapraszamy do Oddziału NFZ w Szczecinie!
Wydział Obsługi Klienta i Profilaktyki

Wszystkie aktualności