Drukuj

Akcje profilaktyczne

Mobilne stanowisko Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ w Izbie Administracji Skarbowej

14.09.2022

W środę 14 września Zachodniopomorski Oddział NFZ gości ze swoim mobilnym stanowiskiem informacyjno-edukacyjnym w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie. Dzisiaj wydajemy tu Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, promujemy profilaktykę, a nasz mobilny kiosk - mierzy, waży i analizuje skład ciała.

Będziemy dziś zachęcać do badań profilaktycznych oraz poinformujemy o stacjonarnym, samoobsługowym kiosku profilaktycznym i innych usługach realizowanych w naszej siedzibie w Szczecinie. Powiemy czym są: program „Profilaktyka 40 PLUS”, badania mammograficzne i cytologiczne, w kierunku raka jąder i prostaty, a także - jak wygląda profilaktyka chorób układu krążenia i chorób odtytoniowych. Przypomnimy o możliwości przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19 i grypie.

Zainteresowanym udostępnimy bezpłatnie: informator Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ „Gdzie się leczyć 2022”, materiały informacyjne dotyczące „Środy z Profilaktyką” oraz magazyn „Ze Zdrowiem”. Pokażemy najnowsze aplikacje NFZ: mojeIKP, Moje Fizjo Plus; portale internetowe: pacjent.gov.pl, diety.nfz.gov.pl i kanał Akademia NFZ na YouTube. Wspomnimy też o Teleplatformie Pierwszego Kontaktu.

Naszym partnerem jest dzisiaj Klub Honorowych Dawców Krwi LEGION. Dziękujemy za ponowne zaproszenie do współpracy!

Źródło: Wydział Obsługi Klientów ZOW NFZ

Wszystkie aktualności