Drukuj

Akcje profilaktyczne

Bezpłatne konsultacje w ZOW NFZ z ekspertami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych!

20.01.2023

Babciu, Dziadku, zadbajcie o zdrowie i bezpieczną przyszłość!

W piątek, 20 stycznia 2023 r., w godz.: 10:00-13:00, zapraszamy na Salę Obsługi Klientów Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ przy ulicy Arkońskiej 45, gdzie można będzie bezpłatnie wykonać pomiar analizy składu ciała w Kiosku Profilaktycznym oraz skorzystać z porad ekspertów PFRON i ZUS.

Partnerzy wydarzenia:

  • Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zaproszeni przez nas goście będą udzielać profesjonalnych porad dotyczących wypłacania zasiłków, emerytur i rent (ZUS) oraz oferty skierowanej do osób z niepełnosprawnością (PFRON).

Celem spotkania jest zachęcanie uczestników do wykonania pomiarów w Kiosku Profilaktycznym oraz promowanie zdrowego stylu życiu, a w nagrodę dla aktywnych przygotowaliśmy Karnety Zdrowia oraz dodatkowe upominki.

Na stanowisku profilaktyczno-edukacyjnym:

Na Sali Obsługi Klientów zapewniamy możliwość otrzymania Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) oraz dostęp do Internetowego Konta Pacjenta (IKP), Kącika Malucha, Profilu Zaufanego (PZ) i informacji o zasadach wyjazdu na leczenie uzdrowiskowe.

Przy stanowisku zaproszonych gości będzie można bezpłatnie skorzystać z porad ekspertów z ZUS i PFRON

Dodatkowo przedstawimy możliwości i zalety korzystania z:

Źródło: Wydział Obsługi Klientów i Profilaktyki ZOW NFZ

Wszystkie aktualności