Drukuj

Akcje profilaktyczne

Bezpłatne konsultacje w ZOW NFZ z przedstawicielami Fundacji Pokonać Endometriozę!

26.01.2023

Endometrioza boli- zapobiegaj i lecz!

W piątek, 27 stycznia 2023 r., w godz. 11:30-13:30, zapraszamy na Salę Obsługi Klientów Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ przy ulicy Arkońskiej 45, gdzie można będzie bezpłatnie wykonać pomiar składu ciała w Kiosku Profilaktycznym oraz skorzystać z porad przedstawicieli z Fundacji Pokonać Endometriozę.

Partner wydarzenia:

  • Fundacja Pokonać Endometriozę

Zaproszeni przez nas goście będą dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz udzielać praktycznych porad dotyczących profilaktyki oraz leczenia endometriozy.

Celem spotkania jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki nowotworów kobiecych, w związku z obchodzonym Tygodniem Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Podczas spotkania zachęcać będziemy do wykonania pomiarów w Kiosku Profilaktycznym oraz promować zdrowy styl życiu. Dla aktywnych uczestników przygotowaliśmy nagrody - bezpłatne Karnety Zdrowia oraz dodatkowe upominki.

Na stanowisku profilaktyczno-edukacyjnym:

Na Sali Obsługi Klientów zapewniamy możliwość otrzymania Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) oraz dostęp do Internetowego Konta Pacjenta (IKP), Kącika Malucha, Profilu Zaufanego (PZ) i informacji o zasadach wyjazdu na leczenie uzdrowiskowe.

Dodatkowo przedstawimy możliwości i zalety korzystania z:

Źródło: Wydział Obsługi Klientów i Profilaktyki ZOW NFZ

Wszystkie aktualności