Drukuj

Akcje profilaktyczne

Zapraszamy do punktu ZOW NFZ w Zdrojach na bezpłatne pomiary spirometryczne, smokerlyzerem oraz analizę składu ciała!

28.02.2023

We wtorek, 28 lutego 2023 r., w godz.: 10:00-13:00, zapraszamy do Punktu Obsługi Klientów Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ przy ulicy Andre Citroëna 2, gdzie można będzie skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała, pomiaru spirometrem oraz smokerlyzerem. Podczas spotkania będziemy informować o zasadach zdrowego stylu życia- w dążeniu do zachowania urody, dobrego samopoczucia i kondycji.

Partner wydarzenia – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie prowadzi szereg działań zapobiegawczych na rzecz ochrony ludzkiego zdrowia. Mając na celu dotarcie do jak najliczniejszej grupy odbiorców, zajmuje się szerzeniem świadomości oraz rozpowszechnianiem wiedzy na temat postaw prozdrowotnych.

Celem spotkania jest zwrócenie uwagi, jak wielką rolę w zapobieganiu nowotworom odgrywa regularne wykonywanie badań, a w profilaktyce raka jelita grubego- kolonoskopia. Będziemy zachęcać do zdrowego odżywiania się, zwiększenia aktywności fizycznej oraz rzucenia palenia. Dodatkowym atutem wydarzenia jest możliwość zbadania zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz wykonania pomiaru objętości i pojemności płuc.

Na stanowisku profilaktyczno-edukacyjnym:

Dodatkowo przedstawimy możliwości i zalety korzystania z:

Źródło: Wydział Obsługi Klientów i Profilaktyki ZOW NFZ

Wszystkie aktualności