Drukuj

Akcje profilaktyczne

Zapraszamy do ZOW NFZ na bezpłatną analizę składu ciała i spotkanie z przedstawicielami Izby Aptekarskiej!

14.03.2023

Alzheimer- jak zapobiegać i leczyć

W środę, 15 marca 2023 r., w godz. 10:00-13:00, zapraszamy na Salę Obsługi Klientów Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ przy ulicy Arkońskiej 45, gdzie można będzie bezpłatnie wykonać analizę składu ciała w Kiosku Profilaktycznym oraz poznać zasady zdrowego stylu życia. Dodatkowo, przedstawiciele Izby Aptekarskiej udzielą informacji na temat profilaktyki i leczenia Alzheimera.

Partner wydarzenia – Zachodniopomorska Okręgowa Izba Aptekarska w Szczecinie

Celem spotkania jest rozpowszechnianie wiedzy na temat profilaktyki i leczenia Alzheimera. Będziemy rozmawiać o tym, jak istotne jest trenowanie mózgu w zapobieganiu rozwoju choroby oraz diagnozowanie jej we wczesnym stadium. Dodatkowo, będziemy promować zdrowy tryb życia, czyli zbilansowaną dietę, aktywność fizyczną i unikanie stresu- w dążeniu do zachowania zdrowia i urody.

Na stanowisku profilaktyczno-edukacyjnym:

Na Sali Obsługi Klientów zapewniamy możliwość otrzymania Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) oraz dostęp do Internetowego Konta Pacjenta (IKP), Kącika Malucha, Profilu Zaufanego (PZ) i informacji o zasadach wyjazdu na leczenie uzdrowiskowe.

Dodatkowo przedstawimy możliwości i zalety korzystania z:

Źródło: Wydział Obsługi Klientów i Profilaktyki ZOW NFZ

Wszystkie aktualności