Drukuj

Akcje profilaktyczne

Mobilne stanowisko ZOW NFZ w Drawskim Ośrodku Kultury

21.03.2023

Spotkanie Klubu Pacjenta w Drawsku Pomorskim

W środę, 22 marca 2023 r. w godzinach 10:30-12:30, zapraszamy do Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim przy ul. Piłsudskiego 12, gdzie gościć będzie Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ ze swoim stanowiskiem informacyjno-edukacyjnym.

Organizator wydarzenia:

  • Fundacja „Z sercem do Pacjenta”
  • American Heart of Poland S.A.

Fundacja „Z sercem do Pacjenta” oraz Grupa American Heart of Poland organizuje spotkania z myślą o edukacji prozdrowotnej pacjentów, szczególnie w zakresie chorób cywilizacyjnych. Przy stanowiskach zaproszonych gości można będzie bezpłatnie skonsultować się z lekarzami specjalistami oraz wykonać pomiary ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi.

Celem spotkania jest szerzenie świadomości na temat profilaktyki zdrowotnej oraz konieczności regularnego wykonywania badań w obliczu chorób cywilizacyjnych. Spotkanie urozmaicimy prezentacją na temat zdrowia, w oparciu o ofertę usług NFZ. Opowiemy jak duży wpływ na codzienne funkcjonowanie mają: odpowiednie nawyki żywieniowe, zdrowy sen oraz wyciszanie stresu i negatywnych emocji, poprzez aktywność fizyczną i samorealizację. Dodatkową korzyścią uczestnictwa w prelekcjach będzie możliwość wykonania bezpłatnie analizy składu ciała oraz skorzystanie z konsultacji i badań przy stanowiskach zaproszonych gości.

Na stanowisku profilaktyczno-edukacyjnym:

Będziemy promować:

Źródło: Wydział Obsługi Klientów i Profilaktyki ZOW NFZ

Wszystkie aktualności