logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Promowanie krwiodawstwa podczas sobotniej imprezy plenerowej na Wałach Chrobrego

06.06.2017

Ogólnopolska kampania społeczna pn. „Twoja krew, moje życie”, promująca ideę honorowego krwiodawstwa, zawita w sobotę, 10 czerwca, do Szczecina. Czerwona Nitka zaprasza w godz. 13.00-22.00 na imprezę plenerową na Wałach Chrobrego. Na miejscu będą  mobilne punkty pobierania krwi.

W programie znajdą się: występ Chóru Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, koncert zespołu Bubliczki oraz gwiazdy wieczoru – Mrozu. Organizatorzy przygotowali także występy zespołów tanecznych, konkursy karaoke, gry i zabawy, dmuchańce, malowanie buzi, fotobudki, symulatory dachowania i zderzeń.  

Realizatorem kampanii jest Narodowe Centrum Krwi i 21 Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w kraju. Do honorowego krwiodawstwa namawiane są osoby cieszące się dobrym zdrowiem, w wieku od 18-65 lat.  
Kampania jest realizowana w ramach programu polityki zdrowotnej „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020”, finansowanego przez Ministra Zdrowia.

Biuro Prasowe ZOW NFZ 

Zobacz więcej:

  • Twoja, krew moje życie, Ogólnopolski event promujący honorowe krwiodawstwo pn. „Trasa Czerwonej Nitki” w Szczecinie już 10 czerwca 2017 r. – serdecznie zapraszamy! – otwórz link do informacji
  • Twoja, krew moje życie, Harmonogram wydarzenia „Trasa Czerwonej Nitki” 10 czerwca 2017 r. – otwórz link do informacji
  • Plakat wydarzenia „Trasa Czerwonej Nitki”, pobierz jpg

Wszystkie aktualności