Drukuj

Dla pacjenta

Dzień Seniora w Szczecinie i Koszalinie: założymy konto w ZIP, powiemy o bezpłatnych lekach 75+ i leczeniu uzdrowiskowym – Zachodniopomorski Oddział NFZ zaprasza do mobilnego stanowiska!

20.10.2017Wpis archiwalny

27 października w Domu Kultury Słowianin w Szczecinie przy ul. Korzeniowskiego 7 w godz. od 10 do 13 oraz w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w Koszalinie na Placu Polonii 1 w godz. od 11 do 13 odbędzie się Dzień Seniora. Zachodniopomorski Oddział Funduszu zaprasza do swojego mobilnego stanowiska w obydwu miastach.

Specjaliści z ZOW NFZ odpowiedzą na pytania dotyczące leczenia uzdrowiskowego i bezpłatnych leków dla seniorów, którzy ukończyli 75 lat, założą konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. ZIP umożliwia wgląd do historii własnego leczenia w ramach NFZ od 2008 roku i kosztów każdego z udzielonych świadczeń. Aby założyć  internetowe konto,  wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport.

Przy stanowisku rozdawane będą informatory „Gdzie i jak się leczyć 2017” oraz ulotki na temat bezpłatnych  leków dla seniorów, którzy ukończyli 75 lat.
Serdecznie zapraszamy do naszych stanowisk w Szczecinie i Koszalinie!

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Zobacz więcej

  • ZUS, Zakład Ubezpieczeń Społecznych wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów organizuje „Dzień Seniora” - otwórz link do strony
  • Plakat informujący o mobilnym stanowisku NFZ w Dniu Seniora - pobierz pdf
Wszystkie aktualności