Drukuj

Dla pacjenta

Światowy Dzień Walki z Rakiem w siedzibie Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ (piątek, 2 lutego 2018)

31.01.2018

W ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem Zachodniopomorski Oddział NFZ zaprasza w piątek, 2 lutego w godz. 9-14 do siedziby przy ul. Arkońskiej 45 w Szczecinie.

 • Przy stanowisku informacyjnym można będzie spotkać się i porozmawiać ze szczecińskimi Amazonkami, które od 25 lat pomagają kobietom po mastektomii powrócić do normalnego życia.
 • Zaproszenie do udziału w Światowym Dniu Chorego przyjęła również (dzięki staraniom i uprzejmości Zachodniopomorskiego Instytutu Psychoterapii) mgr Agnieszka Chybowska –Sandecka (w godz. 9.15-11.00), która jest psychologiem, psychoterapeutą i ma wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi onkologicznie, z rodzinami oraz pacjentami w żałobie. Swoje doświadczenie zdobywała i pogłębia pracując w Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie oraz prowadząc Akademię Walki z Rakiem w Szczecinie.
  Stanowisko informacyjne zostanie przygotowane na Sali obsługi, jednak w razie potrzeby zapewnimy miejsce do poufnej rozmowy na osobności.
 •  Wszystkim zainteresowanym proponujemy ponadto:
  • informacje o zasadach korzystania z darmowych badań profilaktycznych
  • informacje, na czym polega DiLO - ścieżka diagnostyki i leczenia onkologicznego
  • wydruki pasjonujących prawdziwych historii o walce z rakiem

 Zapraszamy do naszej siedziby (sala obsługi) przy ul. Arkońskiej 45!

Aktualizacja 02.02.2018

W Światowy Dzień Walki z Rakiem nasze stanowisko odwiedziły osoby zainteresowane profilaktyką i leczeniem. Wśród nich byli reprezentujący spółkę Szpital w Dębnie: jej Prezes Oskar Skiba oraz specjalistka do spraw promocji Anna Kochnowicz. Oboje byli zainteresowani działalnością szczecińskiego Stowarzyszenia Amazonek, co być może zaowocuje w przyszłości współpracą, a nawet powołaniem Stowarzyszenia Amazonek w powiecie myśliborskim, czego mieszkańcom Dębna i okolic życzymy. Wszystkim Gościom, którzy nas dzisiaj odwiedzili, serdecznie dziękujemy za spotkanie w szczecińskiej siedzibie Funduszu.

Jesteśmy także na twitterze NFZ

Przeczytaj prawdziwe historie o walce z rakiem! -  otwórz link do strony

Ważne! Przy tej okazji informujemy, że z okazji Światowego dnia walki z rakiem Zachodniopomorski Instytutu Psychoterapii zaprasza 9 lutego (w piątek) o godzinie 18.00 na wykład  zat. "Sposoby radzenia sobie w chorobie nowotworowej z punktu widzenia psychologii onkologicznej". Poprowadzą go dr Beata Kozińska - psycholog kliniczny, psychoterapeuta oraz mgr Urszula Kuśmierz - psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
Wstęp wolny. Wykład odbędzie się w siedzibie Zachodniopomorskiego Instytutu Psychoterapii, ul. Królowej Korony Polskiej 26/1a w Szczecinie, Kontakt: 91 422 60 60. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału telefonicznie lub mailowo.

 Biuro prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności