Narodowy Fundusz Zdrowia - Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki w Szczecinie obrazek

Pilne 800 137 200 - ten numer warto zapamiętać. Twoja pomoc medyczna, gdy przychodnia POZ jest zamknięta Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Spotkanie z pacjentami w Darłowie z okazji Światowego Dnia Chorego

13.02.2018

Aktualizacja 16-02-2018

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Urząd Miasta w Darłowie z okazji Światowego Dnia Chorego zapraszają na spotkanie poświęcone zasadom korzystania z pomocy lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej, prawom pacjenta, badaniom profilaktycznym w kierunku chorób nowotworowych oraz profilaktyce choroby próchnicowej zębów u dzieci i kobiet w ciąży.

W spotkaniu, poza pracownikami  Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ, uczestniczyć  będą także przedstawiciele powiatowych Stacji Sanitarno – Epidemiologicznych: w Koszalinie i Sławnie, którzy przybliżą realizowane prze siebie programy profilaktyki zdrowotnej adresowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Zapraszamy w czwartek, 15 lutego 2018 roku, w godz. 10-14 do Urzędu Miasta w Darłowie.

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności