Drukuj

Dla pacjenta

„Sięgnij po sukces!” Dzień Osób z Niepełnosprawnością w Szczecinie, na Jasnych Błoniach. Zachodniopomorski Oddział NFZ zaprasza do swojego stanowiska

08.05.2018

Aktualizacja 11.05.2018

Dzień Osób z Niepełnosprawnością odbył się w plenerze, na Jasnych Błoniach. Pogoda dopisała, zainteresowanie ze strony adresatów spotkania i ich rodzin – także, choć nie brakowało również innych osób, które chciały skorzystać z możliwości porozmawiania ze specjalistami, m.in. z  NFZ, ZUS czy PFRON. Wszyscy docenili, że przedstawiciele tych instytucji dostępni byli w jednym miejscu.
Stanowisko ZOW NFZ cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele Funduszu nie szczędzili zaangażowania, by wyjaśnić, dlaczego warto mieć EKUZ podczas pobytu za granicą, na czym polega opieka transgraniczna, jak korzystać z zaopatrzenia w wyroby medyczne. 
Niektóre trudniejsze sprawy wymagały spokojnego wyjaśnienia na osobności. Wydawnictwa i druki NFZ okazały się bardzo przydatne i szybko znikały ze stołu.
Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom z ZUS i PFRON za kolejną możliwość wspólnego działania, a ubezpieczonym i ich rodzinom – za zainteresowanie naszym stanowiskiem informacyjnym.

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

08.05.2018

11 maja na Jasnych Błoniach w Szczecinie w godz. 10 - 12 pod hasłem „Sięgnij po sukces!” odbędzie się Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zachodniopomorski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przyłącza się do akcji informacyjnej i zaprasza do swojego stanowiska.

Podczas imprezy informować będziemy o e-usługach oferowanych przez NFZ, o bezpłatnych badaniach profilaktycznych, refundowanych wyrobach medycznych, leczeniu uzdrowiskowym, rehabilitacji leczniczej. Rozdamy poradniki, plakaty, ulotki i wizytówki. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej:

Kurier Szczeciński, Festyn na Jasnych Błoniach

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności