Drukuj

Dla pacjenta

Zapraszamy do mobilnego stanowiska ZOW NFZ na Targach dla Seniora w Koszalinie

05.06.2018

Aktualizacja 11.06.2018 r.

Podczas Targów dla Seniora Talent Show 65 + stanowisko Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ cieszyło się sporym zainteresowaniem. Nasi specjaliści chętnie udzielali informacji na temat podstawowej opieki zdrowotnej, badań profilaktycznych, leczenia uzdrowiskowego czy bezpłatnych leków dla seniorów 75+. Nie brakowało również osób, które skorzystały z możliwości założenia konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta oraz sprawdzenia swojego statusu ubezpieczenia w eWUŚ. Przygotowane na tę okazję wydawnictwa i materiały promocyjne okazały się bardzo pomocne i chętnie trafiały do rąk uczestników.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i sprawną organizację targów, a seniorom za zainteresowanie naszym stanowiskiem informacyjnym.

Zobacz więcej:

 


 

Aktywność, bezpieczeństwo, profilaktyka i zdrowie – to główne przesłanie pierwszych Targów dla Seniora | TALENT SHOW 65+, które odbędą się w najbliższy weekend, 9-10 czerwca 2018 roku w Koszalinie.

Na targowych gości czekają nie lada atrakcje: bezpłatne badania wzroku, słuchu, pomiar ciśnienia wraz z nauką prawidłowego pomiaru, tonometria (badanie w kierunku jaskry), pomiar glukozy we krwi, masaże, porady lekarskie i rehabilitanta, szkolenia i prezentacje oraz materiały i próbki udostępnione przez wystawców.

Zachodniopomorski Oddział Funduszu zaprasza do swojego mobilnego stanowiska, przy którym oczekiwać będą pracownicy koszalińskiej delegatury ZOW NFZ. Tego dnia można będzie założyć dla siebie, a także dla swojego dziecka konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta (ZIP), sprawdzić swój status ubezpieczenia w eWUŚ, dowiedzieć się więcej na temat praw pacjenta, badań profilaktycznych, bezpłatnych leków dla seniorów 75+, świadczeń udzielanych w dentobusie oraz leczenia uzdrowiskowego.

Impreza kierowana jest do seniorów, a także ich rodzin, bliskich i przyjaciół. Mimo proponowanej formuły, wydarzenie odbiega od typowych targów. Poza wystawcami i ich ofertą, swoje talenty zaprezentują osoby, które ukończyły 65 lat. I choć oficjalnie zaliczane są do seniorów, zachowują młodzieńczą witalność, o czym warto się przekonać. Na zwycięzcę zmagań czeka atrakcyjna nagroda.

Weekendowe Targi dla Seniorów TALENT SHOW 65+ odbędą się w sobotę i niedzielę, w godzinach 10-18 w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 w Koszalinie. Wstęp na targi jest bezpłatny.

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności