Drukuj

Dla pacjenta

„Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?”. Spotkanie dla osób, które niedawno zostały zdiagnozowane oraz ich najbliższych - 09 listopada 2019 r. Koszalin.

05.11.2019

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zaprasza osoby, które niedawno zostały zdiagnozowane oraz ich najbliższych na spotkanie „Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?”.

Spotkanie odbędzie się 09 listopada 2019 r. (sobota) w godz. 10.00 – 13.00
w Pracowni Pozarządowej w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2.

Na spotkaniu Natalia Lipietta - dietetyk z Centrum Diety Bezglutenowej w Warszawie opowie o najczęstszych błędach i pułapkach w stosowaniu diety, produktach bezglutenowych oraz wielu innych sprawach, które pomogą odnaleźć się w bezglutenowym świecie. Przeprowadzi warsztaty z czytania etykiet. Będzie także możliwość otrzymania poradnika i innych materiałów
oraz zapisania się do Stowarzyszenia.

Organizatorzy zapraszają młodzież i osoby dorosłe (bez dzieci).

Zapisy przyjmowane są na adres mailowy: zgloszenia@celiakia.pl do 06 listopada br. W tytule maila należy dodać „Spotkanie dla nowo zdiagnozowanych w Koszalinie”, a w treści imię i nazwisko uczestnika.
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale w spotkaniu decyduje kolejność przyjmowanych zgłoszeń. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

Wszystkie aktualności