Narodowy Fundusz Zdrowia - Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki w Szczecinie obrazek

Pilne 800 137 200 - ten numer warto zapamiętać. Twoja pomoc medyczna, gdy przychodnia POZ jest zamknięta Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Podarunki dla Zwierzęcego Telefonu Zaufania od Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia

09.12.2019

Po raz kolejny pracownicy Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia zaangażowali się w akcję wspierania podopiecznych organizacji zajmujących się zwierzętami. Po "Paczce dla Zwierzaczka" w poprzednich latach, przyszła kolej na podopiecznych  Stowarzyszenia Społeczno-Ekologicznego „Zwierzęcy Telefon Zaufania”. 
W ciągu niecałego tygodnia udało się zebrać mnóstwo darów: karmy, zabawek, kocy,  a ponadto 491 zł do puszki i 330 z licytacji fantów,  w tym ręcznie robionej przez inicjatorkę zbiórki, p.  Beatę Walentynowicz, biżuterii.  W ocenie p. Beaty tegoroczna zbiórka była rekordowa.  W przyszłym roku postaramy się być jeszcze hojniejsi. Trudno zresztą o brak zaangażowania, skoro zbiórki dogląda osbiście dyrektor Oddziału, p. Dariusz Ruczyński, który na koniec wcielił się w rolę Św. Mikołaja:) A na serio, wiemy to wszyscy i przekonujemy innych: pomagajmy zwierzętom, one same sobie nie poradzą.

Stowarzyszenie Społeczno-Ekologiczne "Zwierzęcy Telefon Zaufania” to organizacja pozarządowa, działająca w Szczecinie i okolicach od 1997 r. Celem stowarzyszenia jest poprawa losu bezdomnych zwierząt, żyjących wokół nas. Ich pomoc polega na dokarmianiu, leczeniu i sterylizacji zwierząt: psów, kotów i innych zwierząt żyjących w mieście oraz poszukiwaniu im domów i opiekunów.

W podziękowaniu za dary, na fb Stowarzyszenia ukazały się podziękowania, które grzeją serca.  


My też dziękujemy:)

 

 

Wszystkie aktualności