logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Dla pacjenta

Nowa siedziba Delegatury Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ w Koszalinie - przy ul. Andersa 34

28.12.2020

Aktualizacja komunikatu z dnia 14.12.2020

W nowym miejscu Delegatura ZOW NFZ jest od 21 grudnia 2020 roku, ale remont pomieszczeń  i dostosowywanie ich do potrzeb Narodowego Funduszu Zdrowia oraz jego klientów potrwa do kwietnia 2021 roku. Warto jednak czekać, bo w nowej siedzibie będzie większa sala obsługi, przystosowana także do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, osobne stanowisko do obsługi przedstawicieli przychodni i szpitali, znajdzie się tam kącik małego klienta i pokój dla mamy z dzieckiem oraz  parking i winda dla osób niepełnosprawnych.

Nowa siedziba Delegatury Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia mieści się w budynku Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, wraz z innymi ważnymi dla obywateli urzędami i organizacjami.

Informując o nowym adresie przypominamy, że z powodu epidemii dostępność do sal NFZ dla klientów pozostaje bardzo ograniczona, a obsługa na miejscu może dotyczyć tylko pilnych zleceń na wyroby medyczne.

Podtrzymujemy rekomendacje dla zdalnego załatwiania spraw korzystając z:

Przypominamy, że w każdej sprawie można dzwonić na całodobowy, bezpłatny numer TIP- Telefonicznej Informacji Pacjenta 800 190 590.

 Zespół Komunikacji Społecznej  ZOW NFZ

Nowa siedziba Delegatury Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia mieści się w budynku Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, wraz z innymi ważnymi dla obywateli urzędami i organizacjami. Foto NFZ
 

Wszystkie aktualności