Drukuj

Dla pacjenta

W piątek w Koszalinie otwarcie nowej siedziby Delegatury. Namawiamy do programu Profilaktyka 40 PLUS, ważymy, mierzymy, i spisujemy w Narodowym Spisie Powszechnym

08.09.2021Wpis archiwalny

aktualizacja komunikatu 13.09.2021

W najbliższy piątek, 10 września br, w godz. 11.00 -14.00, przed nową siedzibą Delegatury ZOW NFZ w Koszalinie stać będzie namiot ZOW NFZ, w którym będziemy zachęcać do skorzystania z pakietu badań diagnostycznych w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS.

  • Warto przy tej okazji wykonać na miejscu, przy stanowisku naszego partnera, tj. Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, pomiary służące profilaktyce: badanie ciśnienia krwi; określenie BMI (wskaźnika masy ciała, który ma znaczenie w ocenie zagrożenia chorobami związanymi z nadwagą i otyłością); oznaczenie zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu (wskaźnik jest pomocny przy wykonywaniu testów oddechowych). 
  • Naszym gościem będzie także Stowarzyszenie Koszaliński Klub „Amazonka” – przy tym stanowisku można będzie porozmawiać o znaczeniu mammografii dla profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi, a także nauczyć się na fantomie samobadania piersi.
  • W sąsiedztwie namiotu profilaktycznego dostępne będzie także stanowisko rachmistrza Narodowego Spisu Powszechnego. Dla osób, które jeszcze się nie spisały, to znakomita okazja, by dopełnić tego obowiązku (należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość, wraz z numerem PESEL)

Serdecznie zapraszamy!

Nowa siedziba Delegatury Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Koszalinie mieści się w budynku Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, przy ul. Andersa 34

Zespół Komunikacji Społecznej

Media o wydarzeniu

Wszystkie aktualności