Drukuj

Dla pacjenta

Informator ZOW NFZ Gdzie się leczyć – w wersji drukowanej, na komputery, tablety, smartfony, jako flipbooki oraz na czytniki e-booków - z myślą o osobach słabowidzących

19.09.2022

Zachodniopomorski Oddział NFZ po raz pierwszy opublikował Informator "Gdzie i jak się leczyć 2022" w postaci e-booka - na tablety, smartphony i laptopy, a także na czytniki e-book'ów (to ostatnie z myślą o osobach słabowidzących). E-book można przeglądać także jako flipbook.
Uwaga! Ta wersja pdf Informatora "Gdzie i jak się leczyć 2022" jest na bieżąco aktualizowana!!!


Wersję drukowaną Informatora, z danymi teleadresowymi według stanu na 13 lipca 2022, można uzyskać na sali obsługi klientów w Szczecinie.

Format pdf drukowanej wersji Informatora jest do ściągnięcia na komputery stacjonarne i przenośne i na tablety; jako flipbook - do czytania oraz jako wersja e-book w formacie epub. Uwaga! Te publikacje, ze względu na format, nie są aktualizowane. 

W październiku planowane jest wydrukowanie kolejnego nakładu Informatora.    


Aktualizowany na bieżąco wykaz miejsc udzielania świadczeń prowadzony jest rownież w zakładce Gdzie się leczyć oraz Profilaktyka

Przy tej okazji przypominamy, że informacje o tym, gdzie i jak się leczyć w ramach NFZ, można uzyskać pod numerem bezpłatnej, całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta - 800 190 590.

Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej i Promocji ZOW NFZ

Wszystkie aktualności