Drukuj

Dla pacjenta

Informator ZOW NFZ Gdzie się leczyć – w wersji drukowanej, na komputery, tablety, smartfony, jako flipbooki oraz na czytniki e-booków - z myślą o osobach słabowidzących

09.08.2022

Zachodniopomorski Oddział NFZ opublikował pierwszy w tym roku informator „Gdzie i jak się leczyć 2022”. Wydrukowane poradniki są dostępne na sali obsługi klientów w Szczecinie.

Nowością jest opublikowanie Informatora w postaci e-booka - na tablety, smartphony i laptopy, a także na czytniki e-book'ów - to z myślą szczególnie o osobach słabowidzących. Ten e-book jest również do przeglądania na stronie internetowej jako flipbook.
Uwaga! Tylko ta wersja "Gdzie się leczyć ... " jest na bieżąco aktualizowana!!!

Informator, w pełnej wersji pdf, jest do pobrania na komputery stacjonarne i przenośne oraz tablety, a także do czytania na stronie internetowej Oddziału jako flipbook. Dostępna jest również wersja e-book w formacie epub. Uwaga! Te publikacje zawierają dane według stanu na 13 lipca 2022 i ze względu na format nie są aktualizowane. 

W październiku planowane jest wydrukowanie kolejnego nakładu Informatora.    

Przy tej okazji przypominamy, że informacje o tym, gdzie i jak się leczyć w ramach NFZ, można uzyskać pod numerem bezpłatnej, całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta - 800 190 590.

Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej i Promocji ZOW NFZ

Wszystkie aktualności