Drukuj

Strefa kobiet

Warsztaty "Świadoma mama" w Szczecinie

27.02.2019

Warsztaty "Świadoma mama" to ogólnopolski cykl darmowych spotkań dla rodziców z dziećmi oraz obecnych i przyszłych mam - z zakresu ciąży i macierzyństwa. Na uczestników czekają lekarze i specjaliści. W programie znajdują się konsultacje indywidualne z lekarzami, wystąpienie ginekologa, położnej, diabetologa, trenera snu, konsultacje na temat szczepień ochronnych i chorób zakaźnych ze specjalistami z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.
W Szczecinie planowane są trzy różne spotkania: dla rodziców z dziećmi, dla kobiet w ciąży oraz dla dla kobiet w ciąży  z partnerami. Wszystkie odbędą się w czwartek, 28 lutego w Centrum Kultury Euroregionu Pomerania Stara Rzeźnia.
Rodzice dzieci będą mogli posłuchać o roli snu w życiu dziecka i całej rodziny, o rozwoju mowy u dziecka, o drugiej i kolejnej ciąży, a także o najważniejszych aspektach rozwoju dziecka.  Wśród tematów adresowanych do kobiet w ciąży znajdują się: odżywianie w ciąży i cukrzyca ciążowa, karmienie piersią, kąpiel noworodka i pierwsze dni opieki nad dzieckiem.
Organizatorzy przygotowali też atrakcje: upominki, nagrody i bezpłatne sesje fotograficzne.

Zobacz więcej

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności