Narodowy Fundusz Zdrowia - Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki w Szczecinie obrazek

Pilne 800 137 200 - ten numer warto zapamiętać. Twoja pomoc medyczna, gdy przychodnia POZ jest zamknięta Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Strefa kobiet

Miejsce do przewijania niemowląt

27.09.2016

W Zachodniopomorskim oddziale NFZ w Szczecinie przygotowane jest miejsce do przewijania niemowląt. Oznakowane pomieszczenie wyposażone jest w przewijak, sanitariat, umywalkę. Klucz do niego można pobrać w sali obsługi interesantów, przy kontuarze. Pomieszczenie z przewijakiem jest wystarczająco duże, by zmieścił się tam również wózek dziecięcy.

W razie dużej liczby interesariuszy, osoby opiekujące się małymi dziećmi mogą liczyć na obsługę poza kolejnością. Potrzebę preferencyjnej obsługi należy zgłosić u pracownika sali. Taka forma pomocy dla opiekunów małych dzieci spotyka się ze zrozumieniem pozostałych klientów, za co serdecznie dziękujemy.  

 Biuro Prasowe

Wszystkie aktualności