Drukuj

Strefa osób niepełnosprawnych

W środę, 27 czerwca, zapraszamy osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności na Dzień Otwarty!

25.06.2018

Aktualizacja 27.06.2018

W środę 27 czerwca, w Zachodniopomorskim Oddziale NFZ w Szczecinie oraz w delegaturze w Koszalinie odbył się Dzień Otwarty poświęcony uprawnieniom osób z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności, połączony z uruchomieniem telefonu informacyjnego dla pacjentów pod numerem 91 425 11 50.  Podczas Dnia Otwartego można było skorzystać z konsultacji i porad przedstawicieli Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Pracownicy NFZ udzielali szczegółowych informacji o uprawnieniach w korzystaniu od 1 lipca z nowych przywilejów. Pytań było bardzo dużo, co świadczy o zainteresowaniu nowymi uprawnieniami.

Przedstawicielom PFRON-u oraz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania i merytoryczne wsparcie.

 

25.06.2018

W środę, 27 czerwca, Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ, z myślą o osobach ze znacznym stopniem niepełnosprawności i ich rodzinach, organizuje Dzień Otwarty! Do współpracy zaprosiliśmy przedstawicieli zespołów ds. orzekania o niepełnosprawności oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zapraszamy do siedziby NFZ w Szczecinie przy ul. Arkońskiej 45 oraz do delegatury w Koszalinie przy ul. Konstytucji 3 Maja 7, w godz. od 8 do18. Zaproszenie kierujemy do osób posiadających znaczny stopień niepełnosprawności, a także ich rodzin, znajomych i przedstawicieli ustawowych. Poinformujemy Państwa o nowych uprawnieniach osób o znacznym stopniu niepełnosprawności w korzystaniu od 1 lipca 2018 roku ze świadczeń opieki zdrowotnej.
Zapraszamy do naszych stanowisk informacyjnych.

W godz. 10 -12 w NFZ Szczecinie i Koszalinie, dostępni będą przedstawiciele Zespołów ds. Orzekania o Niepełnosprawności.
Natomiast w godz. 10 -16 w siedzibie w Szczecinie można będzie skorzystać z konsultacji z przedstawicielami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na temat aktywizacji zawodowej, dofinansowania sprzętu rehabilitacyjnego czy turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do naszych stanowisk informacyjnych. Jak dostać się do siedziby ZOW NFZ w Szczecinie oraz do delegatury w Koszalinie bez barier – otwórz link do informacji

Serdecznie zapraszamy!
Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności