Drukuj

e-recepta

Szkolenie CSIOZ w zakresie e-recepty, e-skierowania oraz IKP: wtorek, 19 listopada w Szczecinie

14.11.2019

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. e-recepty, e-skierowania oraz Internetowego Konta Pacjenta (IKP dostępne pod adresem www.pacjent.gov.pl). Do udziału w szkoleniu CSIOZ zaprasza szczególnie lekarzy oraz pielęgniarki, a także osoby odpowiedzialne za techniczną i informatyczną obsługę podmiotu leczniczego. Szkolenie poprowadzi Paweł Treder z CSIOZ.

Szkolenie odbędzie się  we wtorek 19 listopada 2019 roku w godzinach 13.00 - 15.00 w siedzibie ZUS w Szczecinie, 70-769 Szczecin, ul. Matejki 22 (w sąsiedztwie kompleksu handlowego Galaxy), sala 160, p. 1.
Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 18 listopada na adres mailowy renata.cegielska@nfz-szczecin.pl podając nazwę podmiotu, miejscowość i liczbę osób.

Przypominamy jednocześnie, że podmioty lecznicze mają obowiązek podłączenia się do Systemu P1 nie później niż do dnia 31 grudnia 2019 r. (art. 56 ustawy z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia). Od stycznia  2020 roku recepty będą wystawiane w postaci elektronicznej.

Przy okazji informujemy, że w Zachodniopomorskim Oddziale NFZ (Szczecin, Koszalin, Pyrzyce) dostępne są nieodpłatnie ulotki i plakaty dotyczące Internetowego Konta Pacjenta. 
Zobacz materiały promujące e-receptę, jak je zamówić - otwórz link 


Źródło: CSIOZ, biuro prasowe ZOW NFZ, WGL ZOW NFZ

Wszystkie aktualności